StylerBB.net

newsletter

Powrót długo oczekiwany

Ania, 12 Sie 2006
StylerBB.net zaczął swoją jak dotąd najdłuższą przerwę w działaniu spowodowaną pracami renowacyjnymi od połowy czerwca tego roku. Wybranie akurat tego okresu okazało się w pewnym sensie błędem organizacyjnym, ponieważ prawie połowę czasu nieobecności serwisu on-line, prace stały w miejscu z dość jasnego powodu, jakim są wakacje. Uświadomiliśmy sobie jednak powagę sytuacji oraz ogrom zadań, jakie musimy wykonać, aby nasze plany rekonstrukcyjne powiodły się oraz zakończyły najszybciej jak to jest możliwe. Pracowaliśmy po kilkanaście godzin dziennie, aby doprowadzić remont do końca. Jak zdążyliście już zapewne zauważyć - udało się. Serwis StylerBB.net jest odnowiony, dostał parę nowych funkcji, gdzieniegdzie zmienił swój wygląd. Lecz co najważniejsze, wreszczie powrócił do życia.

Nowe funkcje dotyczą wielu starych elemetów jak i tych nowych, dodanych dopiero w obecnej wersji. Jedną z ważniejszych zmian jest możliwość komentowania poszczególnych rzeczy, od newsów zaczynając, po plikach z downloadu przystając, a na artykułach kończąc. Apropos artykułów - to nowość w serwisie. W tym dziale znajdziecie artykuły pisane przez naszą ekipę dotyczące zagadnień graficznych oraz tych, związanych ze stylami. Oferujemy również możliwość wykazania się użytkownikom. Jeśli masz pomysł oraz chęci na napisanie ciekawego artykułu, poprostu wyślij go nam a po zaakceptowaniu pojawi się on w odpowiedniej kategorii z artykułami. Kolejną zmianą, dość znaczącą, która budziła kontrowersje wśród betatesterów jest wygląd forum. Ta nowa wizja niestandardowego wyglądu, wyróżnienia się spośród innych oraz wtopienia w klimat portalu pozwoliła nam uzyskać zamierzony efekt. Być może na początku wyda Ci się dziwnym to, w jaki sposób ułożone są tabele oraz inne elementy forum, nie pozostaje Ci jednak nic innego jak przyzwyczajenie się do tego designu. Demo Stylów również przeszło metamorfozę, teraz jest funkcjonalniejsze, ładniejsze i przyjemniejsze. Demo Plików to także nowość. Od dziś nie musicie sciągać na dysk plików z downloadu innych niż style, aby je obejrzeć - nasz portal wyświetli na Twoje życzenie demo każdego pliku. Niestety, są również zmiany, które zapewnie nie spodobają się kilku osobom - nie jest to jednak nic strasznego. Mianowicie dział download od dziś dostępny jest tylko dla osób zalogowanych w serwisie. Aby się zalogować, należy najpierw się zarejestrować, a ta czynność oczywiście jest bezpłatna oraz nie wymaga zbyt wiele czasu, a przyniesie tylko korzyści w postaci dostępu go działu, na którym opiera się idea serwisu.

Nasza ekipa ma nadzieję, że teraz portal odpracuje swoją nieobecność. Przepraszamy jeszcze raz za tak długą przerwę w działaniu oraz życzymy miłych wrażeń.

Pozdrawiamy serdecznie,
ekipa StylerBB.net